İstanbul İBB Wifi Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

İstanbul İBB wifi 20 GB hediye internet kampanyası nedir, İstanbul İBB wifi bedava internet nasıl alınır detaylı bilgi bulabilirsiniz.

İBB WiFi, 20 Haziran Cumartesi kutlanacak olan “Dünya WiFi Günü” kapsamında, sınırsız ve ücretsiz olacak. İBB WiFi, normalde de kullanıcılara aylık 30 GB interneti ücretsiz sunuyor.

İBB, internete daha fazla insanın ulaşabilmesi ve internet kanalıyla insanoğlu arası bağlantıların güçlendirilmesi amacıyla kutlanan “Dünya WiFi Günü” kapsamında, kullanıcılara, kotasız web sunacak. İBB iştiraki İSTTELKOM tarafından sağlanan İBB WiFi hizmetinden, yurttaşlar, 20 Haziran 2020 Cumartesi günü süresince ücretsiz ve sınırsız faydalanabilecek.

Dünya WiFi Günü Bedava İnternet

“Dünya WiFi Günü”, her yıl dünya genelinde WiFi teknolojisinin şehirleri ve toplulukları bir araya getirmedeki gücünü hatırlatmak için Wireless Broadband Alliance (WBA) tarafından organize ediliyor.

İBB Wifi Kayıt Nasıl Yapılır?

“Dünya WiFi Günü” kapsamında sınırsız sunulacak olana İBB WiFi hizmeti, öteki günlerde de İstanbullulara aylık 30 GB ücretsiz web hizmeti sunuyor. İBB WiFi noktalarında, kullanıcılara, günlük 2 megabit hız ve 1 Gigabayt kota ile hizmet veriliyor.

İstanbul geneli tüm kamusal alanlarda yaygınlaştırma çalışmaları devam edilen İBB WiFi, hizmetinden, aylık averaj 200 terabayt download ve 30 terabayt upload kullanımı yapılıyor. Halihazırda 3,8 Milyon aboneye 3 bin 647 lokasyonda hizmet veren İBB WiFi’nin, planlamaları meydana getirilen yeni eklenecek noktalarla daha da yaygınlaştırılması hedefleniyor.
İBB WiFi, yabancı ülke yurttaşları kullanımında ilk sıraları Rusya, Almanya, İran ve İngiltere oluştururken en çok bağlanılan lokasyonları, Beyoğlu İstiklal Caddesi, Sultanahmet, Kadıköy, kesinönü Meydanı ile taksim Atatürk Kütüphanesi oluşturuyor. 


İBB WiFi Bağlanma

Ücretsiz internet hizmetinden yararlanabilmek için kullanıcıların akıllı telefon, tablet yada dizüstü bilgisayar ile web noktalarından İBB WiFi kablosuz ağına bağlanmaları yeterli.

Türk Telekom bedava internet kampanyalarından yararlanmak için Türk Telekom Bedava İnternet başlığına tıklayın.

Türk Telekom Bedava İnternet veren uygulamasını indirmek için Sil Süpür İndir başlığına tıklayın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı