Uncategorized

Sil Süpür 10 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Sil Süpür 10 GB Bedava İnternet Kampanyası hakkında detaylı bilgi. Sil Süpür 10 GB Bedava İnternet nasıl yapılır kampanya detaylandırıldı.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet

Türk Telekom 10 GB bedava internet almak için 10 Temmuz – 10 Ekim 2020 tarihleri arasında katılım sağlayabilirsiniz. Efsane paket bedava internet nasıl yapılır açıklıyoruz. Numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile Efsane 8, Efsane 12 veya Prime Efsane 20 Tarifeleri’ne gelen ve Sil Süpür uygulamasına katılan yeni müşterilerimize 2020 sonuna kadar Sil Süpür’den her hafta internet hediyesi kazanma ayrıcalığı sunuyoruz. Üstelik her hafta verilecek olan mobil internet hediyelerinin aylık toplamı tam 10GB!​

10 GB İnternet Nasıl Yapılır?

Sil Süpür 10 GB bedava internet kampanyası hakkında detay. 10 GB bedava internet nasıl alınır detaylandırdık. Kampanyadan yararlanabilmek için Efsane 8, Efsane 12 veya Prime Efsane 20 Tarifelerine yeni hat tesisi ve numara taşıma yolu ile başvurulması ve abonelik aktif hale geldikten sonra Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’na giriş yapıp Sil Süpür uygulamasına katılmak gerekmektedir. Sil Süpür uygulamasından sunulacak hediyeler bazı müşteriler için her hafta Çarşamba, bazı müşteriler için her hafta Cuma günü 06:00’a kadar yenilenecektir. Müşterilerimiz hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil işlemler uygulaması üzerinden öğrenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu