Bedava İnternet 2020Türk Telekom Bedava İnternet

Sil Süpür Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Sil Süpür bedava internet kampanyası hakkında detay alın. Sil Süpür bedava internet ve konuşma paketi nasıl alınır, 2020 Sil Süpür bedava internet bilgileri.

Türk Telekom öteki GSM operatörleri ile rekabet edebilmek açısından uygulamalar geliştirmekte olup, uygulamalar yardımıyla bedava web paketleri armağan ederek aboneleri memnun etmeye çalışmaktadır. Bu uygulamalar arasında olan Türk Telekom Sil Süpür ile parasız internet kampanyası da aboneler web kazanırken eğlenmektedir.

Türk Telekom Sil Süpür Nedir?

Faturalı veya faturasız hat kullanıcısı olmanız fark etmeksizin Sil Süpür uygulamasına katılabilirsiniz. Bunun için öncelikle Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını zaman kaybetmeden sanal mağazalar üzerinden telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Daha sonrasında uygulamaya giriş yaparak ‘’Sil Süpür’’ uygulamasına katılabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür bir oyun olmakla birlikte internet başta olmak üzere abonelerine farklı hediyeler kazandırmaktadır. Hediyeler çarşamba yahut cuma günlerinde sabah 06:00’da düzenli olarak yenilenmektedir. Hediyeler oyun oynandıktan sonrasında hattınıza yüklenilecek ve bilgilendirme bildiriı gönderilerek kullanımınız sağlanacaktır.

Sil Süpür Bedava İnternet Alma

Türk Telekom Sil Süpür için herhangi bir kayıt gerekmemektedir. Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması üzerinden ‘’Sil Süpür’’ oyununa girilerek armağanları süpürebilirsiniz. Burada aslolan olan ‘’Online İşlemler’’ uygulamasının telefonunuza yüklü olmasıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu