Sil Süpür hangi gün?

Sil Süpür hangi gün yapılır ve Türk Telekom alt operatörlerde geçerli mi işte detaylı bilgilendiriyoruz.

Türk Telekom tarafından müşterilerine ücretsiz olarak sunulmakta olan Sil Süpür kampanyası uygulanmaya başlandığı ilk günden bu yana oldukça büyük bir ilgi görmektedir. Peki, Sil Süpür hangi gün?

Türk Telekom sil süpür hangi gün yapılır

Türk Telekom sil süpür hangi gün sorusu daha önce kampanyayı takip etmemiş veya tam olarak bu kampanyanın detaylarını bilmeyenler tarafından sorulmaktadır. Kampanya Perşembe günleri yenilenmektedir.

Sil Süpür kampanyası Türk Telekom tarafından müşterilere her hangi bir beklenti ve ücret bulunmadan hediyeler sunulması kampanyası olarak bilinmektedir. Birçok çeşitli ödül müşterilere sunulmaktadır. Kampanya da kazanabileceğiniz ödüller;

  • İstediğiniz yöne kullanabileceğiniz dakikalar
  • Yurtdışı hariç istediğiniz gibi kullanabileceğiniz SMS
  • Belirli zamanlarda kullanılabilecek internet paketleri

Müşterilere hediye olarak verilmektedir. Alınan hediyeler uygulama üzerinde gösterilmektedir. Ayrıca belirtilen hediyeler ile ilgili çeşitli miktarlarda ödüllendirme yapılmaktadır.

Hediyenin kazanılması için Perşembe gününden itibaren en son Çarşamba gün bitimine kadar sil süpür uygulamasının açılması ve kazıma işleminin tamamlanması gerekmektedir. Böylece haftalık olarak belirlenen hediyeniz hattınıza tanımlanmış olacaktır. Uygulama tamamen ücretsiz olarak kullanılmaktadır. Hafta da 1 kere bu kampanyadan istifade edilmesi mümkündür.

Sil süpür hediyem hattıma tanımlanmadı

Sil süpür hediyem hattıma tanımlanmadı

Sil süpür hediyem hattıma tanımlanmadı sorunu da son zamanlarda oldukça fazla yaşanan sorunlar arasında bulunmaktadır. Bu sorunun birden fazla nedeni olabilir. Hediyenin tanımlanmamasının birçok sebebi olabilir. Bunlar arasında en fazla görülen sıkıntılar;

  • Hattın iptal edilmesi
  • Hile kullanılarak hediyenin alınması
  • Hattın taşıma işleminin başlatılması
  • Faturalı veya faturasız hatta geçiş sağlanması

Sebeplerinden hediye tanımlaması yapılamamaktadır. Tüm bunların dışında bir sorun bulunduğunu düşünmeniz durumunda ise müşteri hizmetleri ile temas kurmanız gerekmektedir. Bazı durumlarda teknik bazı detaylar sebebiyle hediye tanımlaması yapılmamaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet veren uygulamasını indirmek için Sil Süpür indir başlığına tıklayın.

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 4.5]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı