Sil Süpür Hilesi Nasıl Yapılır 2022

Pttcell, Bimcell,  Türk Telekom gibi operatörlerin kullanıcıları için uyguladığı Sil süpür kampanyaları kullanıcıların yoğun ilgisini çekiyor.

Bedava internet, sınırsız konuşma ve buna benzer özel hediyeler ve fırsatlar vermeye devam ediyor. Hal böyle olunca internette doğal olarak en sık araştırılan konulardan biri de sil süpür hilesi nasıl yapılır 2021 konusudur. Sil süpür hilesi için yöntemin keşfedilmesi ile sil süpür yeni bir boyut kazanmıştır. Mobil uygulamanızda bulunan Sil Süpür uygulamasını kaldırıp, telefona verileri silerek yüklemeniz gerekiyor. Uygulamada bulunan verileri silmeniz paketi ilk defa açılmış olarak algılayıp 10 GB’a kadar hediye paketleri kazanmanıza olanak veriyor. Bu uygulamayı Google Play Store’dan ya da Apple Store’dan indirilerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sil Süpür Hangi saatlerde İnternet Veriyor?

Sil süpür bedava internet olanaklarından faydalanmak isteyen kullanıcılar internette en çok araştırdıkları konulardan biri de sil süpür hangi saatlerde internet veriyor? Konusudur. Gelelim sil süpür oynamak için

  • En uygun saatlerin mesai saatleri dışındaki saatler olduğunu belirtelim.
  •  Eğer mesai saatleri içinde oyunu oynarsanız düşük hediyeler kazanma olasılığınız çok yüksektir. 
  • Gece veya sabah çok erken saatlerde de oynamayı deneyebilirsiniz. Ancak oyun oynamadan uygulamayı silip tekrar yüklemelisiniz.

Sınırsız Sil Süpür Hilesi

Kullanıcılar bedava internet ve diğer hediyeleri kazanma fırsatlarını daha fazla elde etmek için internette sınırsız sil süpür hilesi konusunu araştırmaya devam ediyorlar. Ancak maalesef sil süpür hilesi diye bir şey yoktur. Bazı taktiklerle 30GB’ya varan internet kazanma fırsatına sahip olabilirsiniz. Sil süpür haftada bir kez oynanmaktadır. Uygulamayı telefonunuzdan verileri ile birlikte silip tekrar yüklemek size büyük bedava internet kazanma fırsatını sizin için yaratacaktır. Uygulama Google Play ve Apple Store’dan indirilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı