Sil Süpür Nasıl Yapılır 2021

Sil Süpür Nasıl Yapılır 2021 ve Sil Süpür kampanyası hakkında detaylı bilgiler. Türk Telekom sil süpür nasıl yapılır işte detayları.

Ücretsiz Sil Süpür uygulaması indir

Pttcell, Bimcell,  Türk Telekom gibi operatörlerin kullanıcıları için uyguladığı Sil süpür kampanyaları kullanıcıların yoğun ilgisini çekiyor. Bedava internet, sınırsız konuşma ve buna benzer özel hediyeler ve fırsatlar vermeye devam ediyor. Hal böyle olunca internette doğal olarak en sık araştırılan konulardan biri de Sil Süpür Nasıl Yapılır 2021 konusudur.

Türk Telekom Sil Süpür nasıl yapılır?

Sil süpür oyununu oynayabilmeniz için online işlemlere kayıt olup buradan giriş yapmanız gerekiyor. Bu uygulamayı Google Play Store’dan ya da Apple Store’dan indirilerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Online girişler kullanılarak yapılan sil süpür oyununu haftada 1 kere oynayabileceğinizi de belirtelim.Sil süpür  oynamak için en uygun saatler aşağıdaki  gibi sıralanabilir.

  • En uygun saatlerin mesai saatleri dışındaki saatlerdir.
  • Eğer mesai saatleri içinde oyunu oynarsanız düşük hediyeler kazanma olasılığınız çok yüksektir. 
  • Gece veya sabah çok erken saatlerde de oynamayı deneyin. Ancak oyun oynamadan uygulamayı silip tekrar yüklemelisiniz.
Sil süpür nasıl yapılır

Türk Telekom Bedava İnternet veren uygulamasını indirmek için Sil Süpür indir başlığına tıklayın.

Sınırsız Sil Süpür Nasıl Yapılır?

Kullanıcılar tarafından en çok araştırılan konulardan biri de sınırsız sil süpür nasıl yapılır 2021 Sorusudur. Bu sorunun cevabını sizler için araştırdık. Online işlemler uygulamasında giriş yaptıktan sonra sil süpür bölümüne girmelisiniz. Ekranda karşınıza çıkan bulutu parmağınızla sildiğinizde kazandığınız hediye ekranda belirlenecektir.

Kazandığınız hediye hattınıza tanımlanınca hediyenizi kullanabilirsiniz. Bazı taktiklerle 30GB’ya varan internet kazanma fırsatına sahip olabilirsiniz. Sil süpür haftada bir kez oynanmaktadır. Uygulamayı telefonunuzdan verileri ile birlikte silip tekrar yüklemek size büyük bedava internet kazanma fırsatını sizin için yaratacaktır. Uygulama Google Play ve Apple Store’dan indirilmektedir. Oyunu oynama saatine dikkat ettiğiniz takdirde büyük boyutta bedava interneti kolaylıkla kazanmanız mümkün olacaktır. Uygulamayı silerken verilerinizi de silmeyi unutmamanız sınırsız sil süpür yapabilmeniz için en önemli taktiktir.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Lütfen yorum yapınx
()
x
Kapalı