Türk Telekom 23 Nisan 2020 Paylaşımı, Bedava internet var mı?

Türk Telekom 23 Nisan Egemenlik ve çocuk bayramı için anlamlı bir video paylaştı. Milli duyguları kabartan ve duygu dolu videoyu direkt paylaşımda izleyebilirsiniz

Türk Telekom 23 Nisan mesajı

Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda şu notları paylaştı: “Türkiye’nin çocuklarıyız, yüz yıldır yan yanayız. Çocuklarımızın en değerli günü, 23 Nisan’da saat 21:00’de hep birlikte balkonlarda buluşuyoruz, tüm Türkiye’yi bekliyoruz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mız kutlu olsun.

Türk Telekom 23 Nisan Bedava internet nasıl alınır?

Türk Telekom 23 Nisan bedava internet kampanyası henüz açıklanmadı. Muhtemelen 23 Nisan’a özel bir kampanya olmayacak. Bunun yerine Sil Süpür üzerindeki bedava internetinizi alabilirsiniz. Sil Süpür uygulamasıyla bedava internet nasıl alınır bilmiyorsanız buraya tıklayın. 23 Nisan günü kampanya bilgileri güncellenecektir. Türk Telekom’dan duyuruya göre bu içerik yenileneceği için bizi takip etmeye devam edin.

Sil Süpür Uygulaması

Türk Telekom bedava internet veren Sil Süpür uygulamasıyla tanıştınız mı? Türk Telekom online işlemler uygulaması sayesinde haftalık bedava internet ve konuşma paketinizi alabilirsiniz. Yapmanız gereken online işlemler uygulamasını indirip ve sil süpür bölümüne girmek. Ekrandaki bulutları silip süpürün ve hediyenizi kazanın.

Türk Telekom bedava internet kampanyalarından yararlanmak için Türk Telekom Bedava İnternet başlığına tıklayın.

Türk Telekom Bedava İnternet veren uygulamasını indirmek için Sil Süpür İndir başlığına tıklayın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı