Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom BTK 6 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom 6 GB bedava internet kampanyası hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Türk Telekom BTK 6 GB bedava internet nasıl alınır ve BTK 6 GB internet paketi kampanyası hakkında bilgi paylaşıyoruz.

BTK Akademi 6 GB Nedir?

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) bilimsel, teknolojik ve sürekli kendini yenileyen eğitim anlayışı ile oluşturulan BTK Akademi, online eğitim sertifika programlarıyla Teknoloji dünyasının güncel bilgisini halka aktarmayı amaçlayan bir eğitim merkezidir.

“Bilginin Adresi” sloganıyla yola çıkan BTK Akademi, özellikle bilgi teknolojileri alanında oluşturduğu www.btkakademi.gov.tr dijital eğitim portalı ile tüm vatandaşlarımıza ulaşmayı hedeflemektedir. Online eğitimleriyle Bilgi ve İletişim Teknolojileri sektörüne yönelik konularda eğitim almak isteyen her kesimin mesleki ve teknik ihtiyaçlarını mekan ve zamandan bağımsız olarak karşılamaktadır.

6 GB Bedava İnternet Alma

Türk Telekom 6 GB bedava internet almak için; BTK Akademi yazıp 5555‘e SMS göndererek veya Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Online İşlemler Merkezi ve Mobil Online İşlemler Merkezi aracılığıyla kampanyadan yararlanabilirsiniz.

BTK 6 GB İptal Etme

BTK 6 GB bedava internet paketini iptal etmek için; IPTAL BTK Akademi yazıp 5555‘e SMS göndererek veya Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Online İşlemler Merkezi ve Mobil Online İşlemler Merkezi aracılığıyla kampanyayı iptal edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu