Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom E-Faturaya Geç 1 GB İnternet Kazan!

Türk telekom faturalı hat sahipleri 1 GB bedava internet kazanıyor. Faturasını mail olarak isteyenler 1 GB bedava internet alıyor. E-Fatura nasıl yapılır detaylandırıyoruz.

Faturayı mail olarak nasıl alabiliriz?

Türk Telekom faturanızı e-posta olarak almanın bir çok yolu var. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz. E-fatura aboneliğinizi şirket yetkiliniz online işlemlerden, Türk Telekom bayilerinden, 444 1 550’yi arayarak yada e-mail adreslerini 3008’e SMS atarak ücretsiz başlatabilirler. E-fatura kağıt fatura ile birebir aynıdır. Eğer detaylı fatura talebiniz varsa, e-faturanız da detaylı olarak ulaşacaktır.

Türk Telekom Fatura tutarı öğrenme

FATURA servisi ile, Türk Telekom hattınıza ait fatura bilgilerinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girip “FATURA” yazarak 5555’e gönderin ya da *100#’yi tuşlayın. Cep telefonunuza gelecek olan mesaj ile son döneme ait fatura tutarınızı, son ödeme tarihinizi ve varsa ödenmemiş faturalarınızı öğrenebilirsiniz.Bu servis sadece faturalı hatlar içindir. Bu servisten alınan her bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Güncel fatura tutarım ne kadar?

Türk Telekom GUNCEL servisi ile, Türk Telekom hattınıza ait en güncel fatura bilginizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girip “GUNCEL” yazarak 5555’e gönderin ya da *100#’yi tuşlayın. Cep telefonunuza gelecek olan mesaj ile son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarınızı öğrenebilirsiniz. Bu tutara vergiler, indirimler, son günlerdeki kullanımınız ve sabit ücret dahil değildir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu