Türk Telekom 10 TL Paketleri

Türk Telekom kullanıcıları özellikle piyasada sunulan en uygun fiyatlandırmalı internet paketlerinden rahatlıkla faydalanabiliyor.

Her ne kadar diğer operatörlere göre iletişim ve internet hızı konusunda problemlerle karşılaşmamıza sebep oluyor olsa da cazip fiyat avantajlarıyla birçok kişinin tercihi haline gelmiş durumdadır. Bu içeriğimizde Türk Telekom İnternet 10 TL İnternet paketleri hiçbir zaman internetsiz kalmamanız için sizlere paketi nasıl satın alabileceğinizle ilgili bilgiler vereceğiz.

Türk Telekom 10 TL İnternet Paketleri

Türk Telekom tarafından uygun fiyatlı olarak kullanıcıların satın alımına sunulan haftalık ve aylık olarak tanımlanan internet paketleriyle birlikte kullanıcılar istediği gibi internet kullanımı gerçekleştirebiliyor. 10 TL olarak fiyatlandırılan bu paketleri satın aldığınız zaman geçerlilik süresi yükleme esnasında belirtilen süre zarfıdır. İnternet paketinin süresinin bitmesinin hemen ardından tekrardan kullanıma devam etmek için ikinci kez yükleme yapmanız gerekiyor. Bu paketler satın alındıktan sonra süresi tamamlandığında otomatik olarak kendini yenilemiyor. Türk Telekom faturasız ek internet paketlerini günlük ve haftalık olarak iki farklı seçenekle satın alabiliyorsunuz.

3 Günlük

  • 1 GB Ek İnternet Paketi 7₺
  • 2 GB Ek İnternet Paketi 9₺

1 Haftalık

  • 1 GB Ek İnternet Paketi 9₺
  • 2 GB Ek İnternet Paketi 12₺

2 Haftalık

  • 1 GB Ek İnternet Paketi 8₺
  • 2 GB Ek İnternet Paketi 16₺
  • 4 GB Ek İnternet Paketi 19₺

Türk Telekom 10 TL İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 10 TL İnternet Paketleri arasından herhangi birini seçerek dilediğiniz noktadan internete bağlanmak için tek yapmanız gereken “Online İşlemler” uygulamasını indirmektir. Bu uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra “İnternet Paketleri” sayfasına giriş yaparak buradan dilediğiniz paketi uygun fiyatlandırma avantajıyla satın alabilirsiniz.

Online İşlemler uygulamasına alternatif olarak bir diğer satın alma yoluysa Türk Telekom’a ait herhangi bir şubeye gidip buradan satın alacağınız internet paketin adını yetkililere bildirmektir. Bu yolu kullandığınızda hatta size farklı avantajlı paketler de sunulacak olup tercihlerinizi daha detaylı değerlendirebileceksiniz.İnternet paketlerini satın almak için son olarak gerçekleştirebileceğiniz işlem müşteri hizmetlerini arayarak paket yüklemektir. Burada sesli görüşme şansı bularak yüklemek istediğiniz paketi kredi kartınızı kullanarak yükleyebilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet kampanyalarından yararlanmak için Türk Telekom Bedava İnternet başlığına tıklayın.

Türk Telekom Bedava İnternet veren uygulamasını indirmek için Sil Süpür İndir başlığına tıklayın.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı