Türk Telekom Sil Süpür Neden Yok?

Türk Telekom Sil Süpür Neden Yok ve Sil süpür kampanyası çıkmıyor hatalarının çözümünü anlattık. Sil Süpür uygulamasını nasıl bulursunuz işte detaylar.

Ülkemizde farklı telefon hatları bulunmakta ve her bir hat farklı bir yöntemle hediye kampanyası sunmaktadır. Türk Telekom ise hediye kampanyası olarak müşterilerine Sil Süpür uygulaması sunmaktadır. Bir çok kullanıcı tarafından Türk Telekom’a ait olan uygulamaya girdikleri zaman sil süpür uygulamasının olmaması üzerine Türk Telekom Sil Süpür neden yok? Soruları gelmeye başladı.

Türk Telekom’un uygulaması olan  Sil Süpür ile hat kullanıcıları, her hafta binlerce ücretsiz internet paketinden birisini kazanma şansına sahip oluyor. Bu gibi hediyeleri kullanmak için abonelerin uygulama mağazasına giderek Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirdikten sonra uygulama içinde yer alam Sil Süpür oyununu oynayarak internet hediyesi kazanabilirler. Uygulama müşterilere aylık, günlük ya da haftalık olarak hediye internet paketi sunmaktadır.

Sil süpür kampanyası çıkmıyor

Sil süpür kampanyası çıkmıyor

Sosyal medya üzerinden bir çok kullanıcının Sil süpür kampanyası çıkmıyor yorumu yapmasının ardından Türk Telekom hemen devreye girerek müşterilerinin yaşadıkları sorunları ortadan kaldırmak için şunları yapmasını önerdi;

  • Uygulamaya tıklandığınız de eğer “Henüz hediye yok” mesajı ekrana geliyorsa haftalık hediye süresi dolmamış olabilir.
  • Türk Telekom’a hatlarını yeni taşıyan abonelerde bu sorun çok yaşanmaktadır. İlerleyen günlerinde sorun ortadan kalkacaktır.
  • Bir diğer neden ise Türk Telekom Online işlemler uygulamanız eğer güncel değilse sorun yaratabilir. Uygulamaya gelen son güncelleme  yapılmalı ya da uygulama tamamen kaldırılıp yeniden yüklenerek sorun ortadan kaldırılabilir.
  • Wifi kullanarak uygulamada sorun yaşıyorsanız mobil internet üzerinden giriş yaparak deneyin, tam tersi durumda söz konusu olabilir.

Eğer bunların hepsini yaptınız hala sorun devam ediyorsa Türk Telekom müşteri hizmetleri arayabilirsiniz.  Müşteri hizmetlerini 444 1 444 numarası ile arayarak sorun hakkında müşteri temsilcisi ile görüşerek sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet veren uygulamasını indirmek için Sil Süpür indir başlığına tıklayın.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı