Türk Telekom Yalın İnternet Kampanyaları 2022

Türk Telekom Yalın İnternet Kampanyaları 2022 nelerdir ve Türk Telekom Yalın İnternet en ucuz tarifeleri hakkında detaylı bilgiler.

Teknolojinin en harika gelişimi olan internet, günümüzde en gerekli şeylerden de biri olmayı başardı. Bu nedenle ev ve iş yerlerinde artık internet kullanımı da oldukça yoğunlaştı. Etkin şekilde çözümler elde edebilmek adına, farklı hizmet sağlayıcıların kampanyalarına bakarak, abonelik işlemleri yapılabiliyor. Türk Telekom yalın internet kampanyaları kapsamında, uygun ve telefon hizmeti almadan, en iyi hizmeti, en uygun fiyata almanız mümkün. Başvuru öncesinde, TTNet internet sitesinden ya da müşteri hizmetlerinden, bulunduğunuz yerde alt yapı olup olmadığını öğrenmelisiniz.

Türk Telekom Ev İnterneti Kampanyaları 2022

Alt yapı kontrolünün sağlanmasının ve olurun alınmasının ardından detaylı şekilde palet incelemesi yapılmalıdır. Öncelikli olarak Türk Telekom ev interneti alırken, ihtiyacınızın ne olduğunu belirleyin. Limitli ya da limitsiz paketlerden etkin şekilde yararlanabilmeniz için bu önemlidir. Genelde limitsiz ev paketi almanız önerilir. Bu şekilde herhangi bir limit aşma durumunda, ekstra bir maliyete katlanılmamış olacaktır. Hız seçeneklerinden ise en uygun olanı belirlenmelidir. Ortalama olarak 16 Mpbs bir hız, tüm gereksinimlerin karşılanmasına yeterli olacaktır. Tüm bu belirlemeler doğrultusunda, hangi paketi alacağınıza karar verebilirsiniz.

TTNET Ev İnterneti Fiyatı 2021

TTNET Ev İnterneti Fiyatı 2022

Türk Telekom ev internet paketlerinde en çok tercih edilen Yalın İnternet hizmetidir. Bu hizmette telefon olmadan, sadece internet hizmeti alır, sadece bu hizmet için ödeme yaparsınız. Güncel olan ev interneti paketleri genelde yalın ve limitsizdir. TTNet ev interneti paketleri ve ortalama fiyatları şu şekildedir:

Yalın NETLİMİTSİZ 50GB 8 Mbps kadar 56,90 TL

Yalın ULTRANET LİMİTSİZ 50GB 16 Mbps kadar 65,90 TL

Yalın ULTRANET LİMİTSİZ 100GB 16 Mbps kadar 69,90 TL

Yalın FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 35GB 24 Mbps kadar 56,90 TL

Yalın FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 50GB 24 Mbps kadar 62,90 TL

Yalın FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 100GB 24 Mbps kadar 69,90 TL

Hizmet ve ücretlendirmeler içinde size uygun olanı belirlediğinizde, internet üzerinden online başvur yapabilir ya da çağrı merkezini arayarak, talep bırakabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet kampanyalarından yararlanmak için Türk Telekom Bedava İnternet başlığına tıklayın.

Türk Telekom Bedava İnternet veren uygulamasını indirmek için Sil Süpür İndir başlığına tıklayın.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı