indirTürk Telekom Bedava İnternet

Ücretsiz Sil Süpür uygulaması indir

Türk Telekom bedava internet veren uygulaması Sil Süpür’ü ücretsiz indir ve hızlı yükleyerek kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Sil Süpür nedir, Sil süpür uygulaması nasıl indirilir detaylandırıyoruz.

Sil Süpür nedir?

Sil Süpür olarak bilinen uygulama çok yaygın olarak yanlış biliniyor. Uygulamanın orijinal adı “Türk Telekom Online İşlemler” uygulamasıdır. Bu uygulama Türk Telekom’un resmi uygulamasıdır. Sil Süpür ise bu uygulamada yer alan bir bölümdür. Online işlemler uygulamasında yer alan Sil Süpür bölümüne girerek haftalık kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Sil Süpür bedava internet ve konuşma paketi

Eğer hattınız Türk Telekom ise ve akıllı telefon kullanıyorsanız bu uygulamayı kesinlikle yüklemelisiniz. Bu uygulama sayesinde paketinizi takip edebilir yeni paket alabilir ve hatta Türk Telekom’dan bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Haftalık Sil Süpür bölümüne girerek ekrana çıkan bulutları parmağınızla silip süpürün. Sonrasında ekrana çıkacak bedava internet veya konuşma paketini kazanacaksınız. Paketi kazandığınıza dair hattınıza kısa mesaj gelecek. Ardından paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Online İşlemler uygulaması indir

Online İşlemler uygulaması indir

Online işlemler (Sil Süpür) uygulamasını appstore ve googleplay mağazalarından indirebilirsiniz. Sil Süpür uygulamasının android ve iPhone telefonlar için iOs sürümler vardır. Online işlemler uygulaması android sürümünü indirmek istiyorsanuz buraya tıklayın. iPhone kullanıcıları iOs sürümünü indirmek için buraya tıklayabilirler. Uygulamayı indirdikten sonra telefonunuz otomatik kurulum yapacaktır. Size kalan şey uygulamayı çalıştırmak ve şifre alarak giriş yapmak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu